Artur Banaś

Lokalizacja: Wiśniowa
Samoloty w moim życiu: Mam na imię Artur i jestem uzależniony . Uzależniony od latania. Odkąd sięgam pamięcią zawsze patrzyłem w niebo gdy coś tam hałasowało. No i ten tekst utkwił mi w pamięci „Panie pilocie dziura w samolocie”. Tak jak większość z nas też sklejałem plastikowe i papierowe modele. Jako dziecko, na pytanie kim zostaniesz jak dorośniesz, miałem tylko jedną odpowiedź: „pilotem !”. Jednak nie do końca to wyszło. Nie mniej jednak najtańszą formą tego aby znaleźć się w powietrzu jest paralotnia, więc w 2000 roku zasiadłem w uprzęży paralotni. Tak się zaczęła zabawa w lotnictwo. W roku 2007 desperacko pierwszy raz wyskoczyłem ze sprawnego samolotu. Dziś jestem skoczkiem spadochronowym, działającym w grupie reaktor24, która to operuje na lotnisku w Krośnie (EPKR). Ciągle jednak czegoś brakowało. Więc w 2012 zostałem pilotem samolotów ultralekkich. W swych przygodach lotniczych oczywiście zawsze towarzyszył mi aparat. Pierwsze fotki latającego sprzętu to oczywiście paralotnie. Samoloty pstrykam od wizyty na zlocie Amatorskich konstrukcji Latających , które to odbyło się w roku 2004 na lotnisku Aeroklubu Stalowowolskiego w Turbi (EPST).

Od kiedy robię zdjęcia lotnicze: Pierwsze fotki latającego sprzętu to oczywiście paralotnie. Samoloty pstrykam od wizyty na zlocie Amatorskich konstrukcji Latających , które to odbyło się w roku 2004 na lotnisku Aeroklubu Stalowowolskiego w Turbi (EPST).

Gdzie byłem robić zdjęcia:  Łososina Dolna (EPNL), Mielec (EPML), Nowy Targ (EPNT), Radom (EPRA), Rzeszów (EPRZ), Sliač (LZSL), Turbia (EPST), Miskolci repülőtér (LHMC), Slavnica (LZDB), Depułtycze Królewskie (EPCD), Nové Město (LKNM)
Gdzie publikuję swoje zdjęcia:
facebook.com
Czym fotografuję: 
Canon 70D z obiektywami 18-55 IS ,Sigma 10-20 DC, Sigma 120-400 DG HSM, Sigma 18-250 DC