Spraw sobie Kalendarz!

Pamiętacie naszą akcję Spraw Sobie Kubek? Teraz mamy dla was podobną: Spraw Sobie Kalendarz! Przygotowaliśmy dla was kalendarz ze zdjęciami lotniczymi zwązanymi z Krosnem. Staraliśmy się dobrać zdjęcia tak aby każdy znalazł coś dla siebie. 

Kalendarz wydrukowany jest na papierze kredowym formatu A3 (42×29,7 cm), składa się z 13 stron, a całosć spięta jest metalową spiralą z zawieszką. Przy tworzeniu kalendarza staraliśmy się, żeby był atrakcyjny wizualnie, a zarazem praktyczny. Na każdej stronie znajduje się duże zdjęcie, miesiąc wiodący oraz poprzedni i następny. Nie zabraknie też opisu zdjęcia oraz indormacji o autorze zdjęcia. Są nimi członkowie grupy EPKR Spotters: Michał Romanowski, Artur Kucharski, Bartek Kolanko, Paweł Hawrot i Mateusz Świerk. Mamy nadzieję, że się Wam spodobają. Myślimy , że kalendarz może być świetnym prezentem mikołajkowym lub pod choinkę.

Zobacz jak wygląda kalendarz

Jak zamówić kalendarz?

Żeby dla wszystkich było wygodnie i bezpiecznie dystrybucję kalendarza postanowiliśmy prowadzić za pomocą serwisu Allegro.pl dzięki któremu wszyscy mają 100% gwarancję bezpieczeństwa transakcji.
Koszt kalendarza to 25 zł.
Opcje wysyłki:
1. List ekonomiczny: 6 zł
2. List priorytetowy: 8 zł
3. List polecony: 9 zł
3. List polecony-priorytetowy: 10 zł
Uwaga! Za przesyłkę płaci się tylko raz przy zamówieniu do 10 kalendarzy!

Zapraszamy do zamawiania już teraz, gwarantuje to załapanie się na pierwszą transzę kalendarzy. Jeśli zamowień będzie więcej to zamówimy dodatkową ilość. 

Link do aukcji: http://allegro.pl/kalendarz-lotniczy-a3-13-stron-i5788697396.html

Nie masz konta na Allegro?
Zamów kalendarz przez formularz:
Podaj ilość sztuk oraz adres dostawy, a my w wiadomości zwrotnej podamy dane dotyczące płatności.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

 

 

PS. Informujemy, że nie zarabiamy na kalendarzach. Pieniądze, które zostaną po rozliczeniu się z drukarnią przeznaczymy na utrzymanie serwera oraz modernizację naszej strony internetowej.